Події

Перуки, накладні вуса і навіть брови – влада боїться, що її винесуть вже завтра. Як депутати пробираються до Верховної Ради

Як відомо, мітингувальники під стінами ВРУ уже «поблагословили» Олексія Гончаренка, Олега Барну та Юлія Мамчура. Тож тепер деякі з обранців змінюють зовнішність, щоб не закидали яйцями.

Нардеп Сергій Каплін заявив, що у вівторок в Раду заводили переодягненого Олега Ляшка.

«А що, ви не знали? Його охорона заводила, він приїхав на іншій машині переодягнений, його ніхто і не впізнав», — говорить Каплін.

За його словами, зараз в окрузі користуються попитом перуки.

«Це не жарт. Парики, накладні вуса і навіть брови. Все, що може змінити зовнішність, — сказав виданню «Вести» Каплін. – Влада боїться, що її винесуть вже завтра».

Депутати зараз найняли додаткову охорону.

«Судячи з того, що у депутата Скуратівського викрали авто зі зброєю, то захищатися збираються серйозно», — робить висновок Каплін.

Що стосується підземних переходів, які ведуть з будівлі парламенту на вул. Садову, 3 та 3а, Шовковичну, 2-4, і Грушевського, 18 (за цими адресами знаходяться комітети), то тепер вони стали різко популярними серед депутатів та помічників. Адже до Ради навіть кортеж спікера під’їхати не може.

«Ніхто не хоче, щоб у нього влучили яйцем або якийсь неадекват б почав розмахувати ногами, і все це зняли на камеру. Тому всім наказано використовувати підземні переходи. Нічого особливого в них немає. Але без посвідчення туди ніхто не потрапляє, там в середині стоїть охоронець і перевіряє документи. Так під землею можна пройти на вул. Грушевського, Садову, Шовковичну. До речі, раніше туди не пускали помічників нардепів, але зараз в порядку винятку проводять», — розповіла одна з помічниць депутата.

Загрузка...

Post Comment