Блоги

Граєш кіна? Їздиш бухим за кермом та не хочеш спілкуватися рідною мовою, бо знаєш пару англійських слів? Обурливий пост дівчини-поліцейського.

Вопше дуже кльово попадати на іноземців за кермом. Це, як правило, дуже виховані люди. Окрім того, що вони надають для перевірки всі документи, які тіко є в їхньому авто. Так ще наприкінці розмови питають. Чи можна ім вже їхати? Тобто. Вони питають у офіцера поліції. Чи. Можна. Ім. Їхати) Сюрреалізм, Как би. Да.

Я завжди рада спілкуванню англійською. Це така маленька практика. Бо закордоном буваю лише у відпустці. А відпустка буває не часто.

Тому коли мене кличуть на допомогу перекладати щось англійською. Я завжди, із задоволенням, як дикий рейнджер, лечу спілкуватися англійською.

Але. Шо ви думаєте. Зупинили моі напарники одного пацика. Зараз зрозумієте, чому саме пацика. Все як треба: жоско молодий (ну шоб негарно не говорити), польська реєстрація, купа друзів в тачці ну і дівчатка в тачці. Паті на тачкє. Двіж-Паріж, всіділа.

І водій ніби то не говорить українською. Хоча до мого приїзду, все ж таки, розмовляв. Ну і почав потім грати кіна, шо не розуміє української.

Знаєте.

Мені ще ніколи не було на стільки огидно спілкуватися з кимось англійською. Ніколи.

В країні війна. Моі друзі там. У маленької дівчини та хлопчика там на війні загинув тато. Хлопці сплять в окопах. Ризикують життям.

А ти, малий піздюк, маючи американське посвідчення водія, виїхавши з нічного клубу понтуєшся при друзях та не хочеш говорити українською.

Мені було противно говорити з ним. Але це частина моєї служби. Мать його.

Хлопець почав знімати на телефон. Але за пару хвилин припинив. Та перейшов на рідну мову.

Хоча мені прикро, що його мова — українська.

Потім вони вилізли з машини. Та кинули недопалки в траву.

Зараз я не хочу описувати всі думки, які я направила в їхній бік. Десь бачила картинку. Покурив, засунь недопалок собі у дупу.

Це що за молодь така пішла. Ну Блін. Ви серйозно.

Граєш кіна? Їздиш бухим за кермом та не хочеш спілкуватися рідною мовою бо знаєш пару англійських слів? Ми скинимось на квиток в ту країну, мову якої та людей яких ти будеш поважати. Нам такого майбутнього не тре. Ти не з нами, май на увазі.

Сорі, аміго.

Загрузка...

Post Comment