Події

Як почалася стрільба – дуже сильна – всі стали падати… І тоді – я ОПУСТИВ РУКУ , бо думав, що і мене доб’ють і що інших також. І лежав, дивився як нас стріляють.. Герой Майдану Сергій Трапезун

Почнемо з цього відео:

– Скільки винес поранених – п’ять можливо шість чоловік.
Я виніс Гуча, взяв на руки перед себе, в нього ще був щит. Кажу – кинь щит, бо дуже важко. Гуч був моїм другим пораненим.
Потім я повернувся, і бачив, що ми несли людину, яку було дуже важко нести. Я потім зрозумів, що він був мертвим. Поклали на сходах на площадці. (Це був Микола Дзявульський)
Потім ще когось виносив.
Купа крові. Був шок. Страху не було. І я побачив, що з другої сторони Інститутській теж люди кличуть на допомогу і теж є поранені. І я перебігаю дорогу на ту сторону.
Під самий парапет Аркади – там був ще Ушневич.
Я спиною був і бачив, що Ушневич осів і впав. Підбігає Тітик, каже пульс є. Кажу – несем – я був справа, він – зліва. Огинали клумбу. Пролунали постріли і я падаю. Ми кидаємо Ушневича. І падаємо. Мені перебило ногу. Дуже сильна біль. Я спробував повзти не можу. Я подумав, що в мене перебита кістка. Я робив всякі спроби. Мене спасло, що я ремінчик наклав вобі на ногу – я просто перекрив отвір, бо негоден був вену перетягнути. І підняв руку. Але як почалася стрільба – дуже сильна – всі стали падати… І тоді – я ОПУСТИВ РУКУ , бо думав, що і мене доб’ють і що інших також. І лежав, дивився як нас стріляють. Це не укладалось в голові.

***

Адвокат Решко:
– Чи вважали Ви владу на той час легітимною?

Сергій Трапезун:
– Влада то так, але дії влади були незаконні.

Адвокат Решко:
– Чи може влада вимагати від громадянина дотримання закону?

Сергій Трапезун:
– Так, якщо влада не порушує своїх обов’язків переді мною

Адвокат Решко:
– А якщо порушує?

Сергій Трапезун:
– А якщо порушує, то я маю сказати це владі. Наприклад, коли людина мене б’є, то я їй кажу – не бий мене, будь ласка. Я маю право сказати владі – не можна так робити.

Щодо права влади обмежувати збори і мітинги громадян.
Якщо це обмеження не принижує мої права. Так таке право є.

***
Адвокат Решко:
– Чи ви вважаєте, що люди на майдані виражали думку більшості?

Сергій Трапезун:
– Я приїхав один з містечка, а я виражав більшу половину нашого містечка. То їсть я виражав 2000 -3000 тисячі людей. І мій сотник так само. Я не рахував – скільки людей було на майдані. Але так, вважаю, що я виражав думку більшості.

****

Сергія Трапезуна поранили о 9-44-43
Одночасно з ним поранили Романа Титика і вбили Олега Ушневича.
Експерти вважають, що всіх трьох поранили однією кулею.
Кулю вилучили у Романа Титика.
Ця куля за висновком експертів відстріляна з автомата беркутівця спецроти Шпильового.
Шпильовий втік до РФ. Громадянин РФ.
Поранення Сергія Трапезуна – небезпечне для життя в момент заподіяння – куля прошила стегна. Пошкоджено вену. Сергій лежав і стікав кров’ю. Чотири хвилини до 9-48-32
Його не могли евакуювати, щоб надати допомогу.
За цей час вбивають Варяницю , Точина, Жеребного, ранять Венчака (декілька раз, куля – з автомата Зарицького), Абаєва, ще не менше двох людей.

***

Судове засідання 17.10.2017 р. Святошинський суд

Допит Сергій Трапезун , вчителя хімії з Сатаніва, який 20.02.2014 примкнув до Хмельницької сотні Свободи

Джерело

Загрузка...

Post Comment