Події

“Это просто жесть Саша. Когда я лежал на земле и кричал что пресса, они говорили: «ах ты, с*ка, пресса, получай п*дор» – журналіста Громадського жорстоко побили спецпризначенці поліції

Журналіста Дмитра Реплянчука жорстоко побили спецпризначенці поліції. Це сталося у Святошинському суді. Били не тому що переплутали із Коханівським і його прибічниками. Били тому що він журналіст.

“Это просто жесть Саша. Когда я лежал на земле и кричал что пресса, они говорили: «ах ты, сука, пресса, получай пидор», – пише Дима Реплянчук.

Разбили відеокамеру, на яку був знятий напад:

“Если бы я не успел сгруппироваться и закрыть руками голову, была бы полная жопа“.

Хто напав? Колишній Беркут, а нині полк особливого призначення. Але як назву не змінюй – люди ті самі і результат буде той самий. Це як із реформами у поліції, прокуратурі і судах – підняли зарплати, інакше назвали, але старі кадри ретельно зберегли і ці кадри не підводять.

Врятував Дмитра патрульний. Патрульна поліція – це єдиний дійсно реформований підрозділ. Як би його не придушували поганим фінансуванням він і досі тримається.

А може я помиляюсь і спецпризначенці просто ретельно виконували наказ, Артем Шевченко? До речі, що там із номерами на касках?

Джерело

 

Загрузка...

Post Comment