Події

Свинцеву кулю витягли з маминого мозку! Дочка, постраждалої під час вибуху біля телеканалу Еспресо жінки, просить врятувати її маму!

Прохання про допомогу, щоб врятувати життя матері, розмістила на своїй сторінці у фейсбук дочка постраждалої під час вибуху у Києві Iryna Rybitska

Моя мама, Надія Тарасенко, стала випадковою жертвою жорстокого теракту, що стався 25.10.2017 р. біля Еспресо-ТВ. Вона отримала вкрай важку черепно-мозкову травму: свинцеву кулю, а також фрагменти черепної кістки витягнули з маминого мозку. Як відреагує організм на таке ураження, лікарі прогнозувати не беруться. Зараз її перевели до палати. Вона при свідомості, але не пам’ятає, що сталося. Попереду довге і дороге лікування і реабілітація. Щойно стало відомо, що необхідна ще одна операція. Враження мозку – вкрай важка травма.
Ми звертаємося до волонтерских організацій, а також особисто до п. О. Ляшка, керівника партії, на депутата якої стався замах, з проханням про допомогу.
Для небайдужих, якщо маєте змогу і бажання допомогти.
Номер картки Приватбанку:
5168 7551 0022 4761
РИБІЦЬКА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА
Дуже вдячні всім за підтримку.

В той же час “важкопоранений” радикал Ігор Мосійчук вражає своєю активністю у соцмережі:

Вчора протягом дня відвідали Лідер нашої Радикальної партії Олег Ляшко,колега Андрій Антонищак та спікер українського парламенту Андрій Парубій.
Всі висловлюють слова підтримки ,допомагають мені ,іншим пораненим та родинам загиблих в результаті теракту вчиненого з метою мого вбивства.

 

Загрузка...

Post Comment