Блоги Події Світ Україна

Український посол вказав Польщі, як слід поводитися з нашою державою

Україна має своє бачення історичної політики і Польщі слід із цим рахуватись. Україна доносить свою позицію щодо історичних питань та розраховує на розуміння польської сторони.

Про це в інтерв’ю “BBC Україна” заявив посол України в Польщі Андрій Дещиця.

“Не завжди так стається відразу, бо маємо нові факти і події, які польські історики та політики навіть не були готові сприймати. Але це реальність – Українська держава має своє бачення історичної політики. Це бачення нове після 2014 року і з цим треба рахуватись. На це піде деякий час”, – розповів українських дипломат.

Дещиця висловив переконання, що Україні та Польщі для обговорення складних моментів відносин варто застосувати всі інструменти, які є у двосторонніх стосунках.

“Ми маємо різні підходи та оцінки історичного минулого. Але для цього і є такі платформи, як консультаційний комітет президентів, як зустрічі комісії істориків і форум партнерства, щоб такі питання обговорювати”, – пояснив посол України в Польщі.

При цьому, на думку Дещиці, потрібно виходити з позиції, що для України є важливим стратегічне партнерство з Польщею, особливо в ситуації реальної загрози російської агресії і для України, і для Польщі.

джерело

Рекомендуємо до перегляду: Екс-міністр Литви, в логові вати

Загрузка...

Post Comment