АТО Блоги Україна

Тепер брате ти мусор. Мусоріла. Все тому що ти вдягнув форму і слідкуєш за правопорядком тут – у мирних містах нашої любої України. Людям по**й ким ти був вчора. Леонід Остальцев

Останнім часом, спілкуючись і дивлячись на роботу ветеранів, які пішли працювати в поліцію, розумію наскільки їм тяжко. Зараз скажу непопулярну штуку і дабуде холівар, але я хочу підтримати таких як вони. Візьмемо в приклад двох ветеранів, обидва повернувшись додому не сіли на диван і не почали валати про злочинну владу, а почали хуярити. Не велика зп, величезна відповідальність і ще більше психологічного навантаження. На війні було простіше да пацани? Там ми виходили з бою, приїжджали у відпустку і ми вже на мирній землі, рідні обіймають, друзі радіють, люди навколо не в формі і явно не хочуть нас пристрелити, і в принципі все добре, адже живі, виконали свій обов’язок і можна трохи відпочить. Але тут інакше. Ти вже не герой розвідник, який крамсає разом зі своїми пацанами уєбнів в аеропорту, не командир піхотного бату, який нагібає сєпарів під докучем – тепер брате ти мусор. Мусоріла. Все тому що ти вдягнув форму і слідкуєш за правопорядком тут – у мирних містах нашої любої України. Людям похуй ким ти був вчора. Побарабану, що ти не відступаєш і хочеш далі змінювати, вгашену корупцією і війною країну, їм поїбать, що ти кожного ранку вдягаєш форму, щоб вони були в безпеці. Інколи ти помиляєшься і це бачать всі, а от коли ти все робиш правильно – всім похуй , бо це твоя робота. І кожен раз, коли ти відкриваєш фб ти бачиш одне і те саме “перевертні в пагонах! Мусора не люди! Щоб Ви здохли” а потім на твоєму планшеті показує повідомлення – “пограбування або збройний напад” і ти вмикаючи сирену мчиш туди де ти потрібен, бо це не просто твоя робота – це твій вибір. Звичайно не всі такі як ти, але вас багато. Тільки ветеранів, що пішли служити Украіні у лави патрульної поліції – 1215, а ще є ті хто не воював, але так само бажає змін.

До чого все це? До того, що війна іде не тільки на сході, і підтримка необхідна не тільки нашим чоловікам і дівчатам там. Тут вона потрібна не меньше, адже лайна тут самі знаєте скільки. Тільки тут не потрібні гроші, машини, тєплакі і форма – тут потрібне Доьре слово і віра. Віра в людей, яки хочуть змін не меньше ніж ми з вами.

На останок скажу – серед співробітників поліції є багато тих, кого слід якщо не посадити в тюрму – то звільнити сто відсотків, але такі там не всі і я вважаю, що наше завдання підтримати тих, кого ми знаємо, в кого віримо, бо якщо вони звідти підуть – то залишиться реально одна мерзота, яку усі називають мусорами. Суспільство має навчитись оцінювати дії окремих людей не як позицію і роботу всього відомства, а як роботу окремих людей цього відомства – це називається адекватна і зріла оцінка.

джерело

Загрузка...

Post Comment