Блоги Події

Звичайна донецька “бичка” – ультрас “Шахтаря” пояснив, чому Ракицький не співає гімн України

Переїхавши з Донецька до Івано-Франківська, він воліє не світити в публічному просторі навіть свого прізвиська. Про це повідомляє сайт “24” . Просить називати його просто – ультрас “Шахтаря”

– Контакт ультрас мають в основному з українськими гравцями. Про бразильців нічого поганого сказати не можу, бо як нам спілкуватися, не розуміючи одне одного? Вони не знають російської, ми – португальської. Ось і все. Бували зустрічі, скажімо. з Фернандіньо. Він трохи навчився говорити по-нашому й відповідно певне розуміння знайти вдалося.

А з українцями проблем в основному взагалі немає. Сашко Кучер навіть давав гроші на проведення дитячого футбольного турніру, який проводив цивільний корпус “Азов” в Угринові на Івано-Франківщині. Ціла група гравців допомагає, але воліє своєї діяльності не афішувати. Можу вас запевнити, що усім хлопцям з нашого руху, які воювали й воюють у теперішній війні, футболісти “Шахтаря” допомагають.

Ракицький? Нормальний він хлопець. А гімну він не співає не тому, що погано ставиться до України. То його фішка. По-донецьки то називається “бичка”.

Коли Ярославу почали дорікати, мовляв, не співаєш, він почав впиратися ще більше. Його ж ніхто не змінить. То не Серьожа Бабкін. Який відмовився від своїх слів, бо потрібні гроші. Проте я Ракицького сприймаю абсолютно позитивно. Він не був помічений у чомусь такому, що моє ставлення до нього змінило б.

Футболісти з сєпарськими поглядами в “Шахтарі” були, але вони від нас вже пішли. В основному – в Росію. З Женею Селезньовим я після початку війни не спілкувався. До війни то була абсолютно нормальна, доступна у спілкуванні людина. Рівний макіївський чувак.

Фото П’ятова з сєпарами? На його місці сфотогорафувався б кожен. Уявіть ситуацію: ти їдеш на машині, ти відома людина, тебе зупиняють на блок-пості. Тут люди зі зброєю пожвавлюються: “О, П’ятов! Андрюха, давай з тобою сфотографуємося?” Як він міг відмовитися? При бажанні звинуватити можна кого завгодно. То як з “інстаґрама” Марлоса роздули хтозна що. Навіть за умови, що то чистої води фейк. На мій погляд, роздувають такі речі ті, хто хоче розділяти. А хто розділяє – ворог України. Вважаю, що навіть лайк такого поста в соцмережах – то вже бонус у кишеню москалів. Зрозумійте, Україну не треба об’єднувати. Треба її не розділяти. Але в тому й річ, що розділяти простіше.

джерело

Загрузка...

Post Comment