Блоги Події Україна

Єгор Соболєв: Хочу детально пояснити для чого такі заходи безпеки. Зазвичай я про це не говорю, щоб не лякати людей.

Соратниця Петра Порошенка, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на нараді з лідерами парламентських фракцій та комітетів сьогодні знову обурювалася, чому у таборі Визволення на Грушевського виставлені пости.

Як людина, яка у таборі вже 27-ий день, з відлучками лише на голосування, засідання комітету та важливі зустрічі, хочу детально пояснити для чого такі заходи безпеки. Зазвичай я про це не говорю, щоб не лякати людей.

Але протести у Києві під час Війни за Незалежність, ще й з корумпованою та інфільтрованою російською агентурою СБУ – це надзвичайно відповідальна та небезпечна справа. Небезпечніше лише сидіти вдома:(.

Отже. Пости на Грушевського та на Площі Конституції справді стоять. Їхнє перше завдання – виявлення підозрілих предметів, які можуть пронести на територію табору, у тому числі за завданням тієї самої СБУ. Друге завдання – виявлення людей, які намагаються без причини провокувати конфлікти всередині табору, з правоохоронцями або порушувати обов`язковий у наметах “сухий закон”.

Лише в останні дні людьми, які займаються цією важкою цілодобовою роботою, були ідентифіковані та не допущені/видалені з території табору:
1. Чоловік, який зруйнував пам`ятник Небесній Сотні на Інститутській і далі;
2. Людина, яка в соціальних мережах має фотографії у формі “ДНР” (інформація про нього негайно була передана Національній поліції).
3. Група із Закарпаття, члени якої систематично порушували дисципліну. Вчора увечері – через добу після вигнання комендантом їх з табору представники цієї групи були затримані поліцією з 6 кілограмами вибухівки.

Ми – проти. Наше завдання – очистити державні органи від топ-корупціонерів та зрадників, а не зруйнувати їх. Парламент – це єдине місце, де можуть ухвалюватися потрібні всій країні закони, яких ми вимагаємо. Починаючи зі створення Антикорупційного суду.

Весь Рух “Визволення” націлений, щоб акція тиску, якою є наметовий табір під Парламентом, далі проходила мирно. При цьому напади правоохоронців на людей, які мали місце у перші два дні протестів, ми і надалі будемо зупиняти. Якщо в когось, не дай Боже, виникне бажання їх повторити.

Я не знаю, що в цьому не подобається Ірині Геращенко.

джерело

Загрузка...

Post Comment