Події Україна

Саакашвілі: Мої «любі воріженьки», у мене стільки енергії, що я не знаю, куди її подіти. Якби я додатково ще нюхав кокаїн, вам би мало не здалося!

Лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі припускає, що російські пропагандисти працевлаштувалися в українських олігархів, оскільки деякі їхні ЗМІ звинуватили його у вживанні наркотиків та еротичних розвагах, внаслідок чого було спалено будинок.

Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook.

Зауважимо, що таким чином політик відреагував на новину одного з українських ресурсів, яким керує дружина Петра Симоненка – очільника забороненої в Україні Комуністичної партії.

За інформацією “журналістів”, Саакашвілі спалив двоповерховий будинок площею 356,3 квадратних метра, який він орендував у елітному селищі Козин під Києвом.

“Близько опівночі суміш пристрастей, віскі та білого порошку закипіла настільки, що сауна, в якій переважали то дівчачі принади, то гроші, загорілася. Поки революціонери зрозуміли, що це горить не полум’я революції в їхніх очах, а звичайна пожежа, рятувати будинок було пізно. Пожежні наряди лише констатували, що все згоріло. Пожежа в поєднанні з полум’ям розпусти також знищила всі його фінанси”, – підкреслювалося у матеріалі.

У зв’язку з цим колишній очільник Одеської ОДА зробив висновки, що олігархічні ЗМІ перезбудились.

А ще я дихаю вогнем, як справжній дракон і літаю ночами на мітлі над Козином і Конче-Заспою. Ну а для себе я зрозумів, що олігархи, напевно, запросили російських пропагандистів, бо наркотики та оргії це строго за їхньою частиною. Мої “любі воріженьки”, у мене стільки енергії, що я не знаю, куди її подіти. Якби я додатково ще нюхав кокаїн, вам би мало не здалося,
– наголосив він.

джерело

Загрузка...

Post Comment