Блоги Події Україна

Пожиттєво позбавляти права кермування. Відправляти в психдиспансери на обстеження. Встановлювати штрафи, на які доведеться брати кредити – Інна Білецька

Вона ледь не вбила людей, вона зачепила дві машини, одна з яких поліцейська. Вона не вміла заводити машину, робила це вперше, вона вискочила між стовпом і знаком пішохідного переходу з тротуару, не втримала руля і зупинилась в старому з тих міцніших колишніх паркані. Якби був з нових, тоньших, певно була б тротуарі, знісши перехожих. Вона п‘яна і без жодного жалю визнає усе. Що могла вбити теж визнає. І знаєте, в її браваді, немає і натяку на жаль. Ви скажете – алкоголь, а мені страшно.
– Да, мам, написали протокол, взяли пояснення, нічо страшного, – каже вона в телефон.
Говорить щось німому власнику машини, з яким пила і який дав покататись. Ходить по колу від камери. Збоку з цього видовища регочуть подруги. Діти, років 9-10 ходять за нею по колу, чужі діти перехожі, їм теж весело. Знайти когось, хто би став понятим, патрульним важко. Чого? А немає нікому діла. Постояти, повтикати, піти. Сумний спальний район. Купа п‘яних – молодих, дорослих. Їм цікаво і смішно з того як заточується власник пиріжка, який дав юнці ключі, як бодра юнка скаче з кавою.
Вона – потенційна вбивця. Її друзям – фан. Дівчата фліртують з об‘єктивами, хлопці лузають насіння, плюючи на асфальт. Вона каже – мала право випити – позавчора в мами днюха, вчора родився похресник. Приводу не випити не було. Понеділок. До трагедії були сантиметри. Секунди. В ритуальних магазинах великий вибір трун. Маленьких трун теж. Долі цілих сімей ламає чиясь миттєва байдужість і чиєсь вигадане право на випити і відсутність приводу не рухати авто.
Пожиттєво позбавляти права кермування. Відправляти в психдиспансери на обстеження. Встановлювати штрафи, на які доведеться брати кредити. Гнила з голови риба нашої суспільної моралі, розкладаючись, вбиває.

джерело

Загрузка...

Post Comment