Події Україна

4 роки країну паплюжать всякі співачки ротом.. Поливають гі*ном, відмазують окупантів, а потім приїздять до наших міст на гастролі, аби заробити грошенят. – Родіон Шовкошитний

У Єгипті якась там їхня співачка зневажливо висловилася про річку Ніл. Ну, як зневажливо. Пожартувала, що якщо випити звідти води, то можна захворіти на глисти. Типу, пийте краще очищену воду, як я. Не знаю як там з екологією Нилу, але єгиптяни страшенно обурилися.
Далі відбуваються просто паралельновселенські речі для світогляду пересічного українця.
Державна машина африканської країни буквально за кілька днів вимкнула співачку цю зі свого життя: спілка артистів, чи якось так, заборонила їй виступати в Єгипті, державне радіо та ТВ викинули її з ефіру. Все, її нема. Не існує.
Співачку звинуватили в нанесені шкоди туристичному іміджу країни і ще в чомусь. На неї чекає суд. Це все буквально за кілька блять днів!
Що відбувається в Україні.
4 роки країну поплюжать всякі співачки ротом, всякі посібники і прибічники окупантів та агресорів, з якими Україна веде війну. Поливають гівном, відмазують окупантіів, а потім приїздять до наших міст на гастролі, аби заробити грошенят. Державна машина України реагує на це ніяк.
Лише купка “якихось невідомих патріотів” бігає і гоняє ту всю п.здоту. І то не у всіх містах.
Сором.
Діду, Беріє, хлопці – красені! Зірвали концерт Райкіна.

джерело

Загрузка...

Post Comment