Блоги Події Світ Україна

Не спекулюйте і не додумуйте! Вчителька року, яка поїхала працювати в Лондон, розповіла правду про свої заробітки.

Історія викладачки англійської мови з міста Берегове Віолетти Македонприголомшила багатьох.

“Учитель року-2016” у номінації “Англійська мова”, указом президента визнана “Заслуженим учителем України”, Македон переїхала у Лондон, де доглядає за 80-річним дідусем.

Розмову з вчителькою із Закарпаття опублікувало місцеве видання “Про Захід” й процитували кілька всеукраїнських інформаційних ресурсів та більшість відомих блогерів

Віолетта Македон (зліва) на церемонії вручення відзнак вчителям в Адміністрації президента, 2016 рік. Фото prozahid.com

У передруках ЗМІ йшлося про те, що жінка не збирається повертатися й скаржиться на жахливі умови праці викладачів і туманні перспективи в Україні.

Ці слова Віолетта Македон спростовує, стверджуючи, що журналісти дозволили собі спекулювати з її рішенням працювати доглядальницею за кордоном, маючи вчительські відзнаки в Україні.

“Шановні журналісти!
Величезне прохання до Вас не спекулювати моїм рішенням працювати за кордоном заради досягнення, вам одним зрозумілих, цілей. Умови праці в школі неабияк сприяли моєму становленню як вчителя, так і особистості! Перспективи розвитку, як бачите, теж є. Я тому – живий приклад. В певних виданнях є цілі абзаци, котрі вигадані Вами. Абсолютно і категорично спростовую слова про нестерпні умови праці, життя та перспективи розвитку!!! Досить додумовувань!, – написала Македон на Facebook.

Віолетта Македон мешкає у британській столиці 2 місяці. До того вона викладала у ЗОШ № 5 із поглибленим вивченням англійської мови ім. Т. Г. Шевченка у Береговому.

Джерело

Загрузка...

Post Comment