Блоги Україна

Саакашвілі: Вночі мою сторінку зламали, після публікації посту про Гелетея.. Невже так правда коле очі???

Після публікації посту про Гелетея вчора, вночі мою сторінку зламали. Були видалені зокрема цей пост про викрадення грузинів у Києві та ще декілька інших. Невже так правда коле очі? Знищити пост в фейсбуці легко, але от люди не забудуть. За свої злочини доведеться відповідати. Пост повертаю на місце:

“Захоплених грузинів перевезли трьома вертольотами з Києва в Одесу, операцією командував особисто Гелетей, якого відразу впізнали наші бійці.
Руків’ям пістолета побили журналіста Тамаза Шавшишвили. В Одесі їх зустрів генерал Косик і завантажив на пором, на якому до Грузії їх супроводжувало 50 бійців спецназу. Це нова «блискуча» операція генерала Гелетея після Іловайського котла (Гелетея явно справедливо наздогнала каральна нога Парасюка). Те, що начальник охорони президента незаконно займається депортацією грузинів, чітко показує, як Порошенко боїться особисто мене.
Він боїться, тому що, на відміну від багатьох, мене не залякати, не купити та не можна оголосити агентом Путіна, йому страшно, бо я люблю Україну більше за нього, і ніколи її, на відміну від нього, не грабував і не буду грабувати, а ще у мене, на відміну від нього, є історія успіху.”

джерело

Загрузка...

Post Comment