Події Світ Соц мережі Україна

Як ми нагодували Ізраїль найгіршим супом у світі… Для чого українці годували іноземців супом з кори, листя та шишок?

Як ми нагодували Ізраїль найгіршим супом у світі

Це ідея, якою я безмежно пишаюся. Адже ми змогли розказати про Голодомор людям з 10 країн світу. Людям, які не назвивають Голодомор геноцидом тільки з однієї причини – вони про нього нічого не знають!

Напередодні я передавала літаком в Тель-Авів сумку, повну кори, листя та флаєрів і 6 годин прожила в очікуванні – чи долетить, чи пропустять. Долетіла. Пропустили.

І вже наступного дня…

У Тель-Авіві відкрився незвичний ресторан Uncounted Since 1932. У ньому мешканцям та гостям міста пропонували лише одну страву – суп з кори, шишок та листя – єдине, що могли собі дозволити українці під час Голодомору. Назва ресторану Uncounted Since 1932 (у перекладі «ті, яких не порахували з 1932 року») символічна і відсилає до числа жертв, яких радянська влада забороняла фіксувати: менше ніж за рік від голоду померло від 7 до 10 млн українців.

В результаті до акції, влаштованої студентами Української академії лідерства, долучилися жителі з 10 країн світу: Ізраїлю, Німеччини, Італії, Австрії, Перу, Великобританії, Швейцарії, Бразилії, США та Чехії. Більшість гостей «ресторану» ніколи не чули про Голодомор, а страву назвали найгіршим, що може спробувати людина.

«Це жахливо, що про Голодомор в Україні ніхто не розповідає. Я у щоці, що не знала про трагедію вашого народу до цього моменту, – ділиться своїми враженнями Лімор, 46-річна жителька Тель-Авіву, – Через смак цього супу і історії жертв я змогла відчути, що переживали українці під час голоду. Для мене вже 7-10 млн людей не просто цифри, а змішані відчуття страху від почутого і співчуття до українського народу».

Поширюйте знання, дорогі. Голодомор визнали геноцидом тільки 23 країни. Попереду велика робота.

Дякую тобі Roman Tychkivskyy та усі надзвичайні хлопці й дівчата з Українська Академія Лідерства. Ви справжні амбасадори України!

Sasha Todorchuk назавжди разом. ❤️

Gres Todorchuk PR, уся команда, дякую, що ми таки змінюємо світ.

Ярослава Гресь

джерело

рекомендуємо переглянути відео:

Загрузка...

Post Comment