Блоги Події Соц мережі Україна

Це – Діна, перший заступник керівника Міграційної служби, яка звинувачує НАБУ в провокації хабаря. Чим володіє та на чому їздить чесна чиновниця? Ось що накопали…

Що відомо про першого заступника керівника Міграційної служби Діну Пімахову, яка звинуватила агента НАБУ в провокації хабара. Ось що накопали. Починаючи з посади рядового держвиконавця в 1999 році, Пімахова зуміла за короткий період часу пройти шлях до посади заступника начальника обласного відділу Державної виконавчої служби. Згодом перебралась до Києва, де у 2007 році стала начальником одного з відділів Міністерства екології, а в 2011 очолила департамент Міграційної служби.

В 2008 році взяла в кредит квартиру в Києві (69 квадратів) вартістю 1 млн грн, тобто за тодішнім курсом – близько 200 000 доларів. Можливо, виплачує досі. Підозрюємо, що з чималими труднощами, адже на шиї у Пімахової двоє дітей та чоловік, який за два роки не отримав жодних доходів (http://bit.ly/2AgHLA0).

Минулого року в декларації Пімахової з’явились апартаменти площею 120 квадратів в елітному ЖК “Ізумруд”, записані на родичку чиновниці (вірогідно мати). Тепер увага: за весь 2016 рік Діна Вікторівна заробила 131 тисячу гривень. Як при таких доходах утримувати сім’ю з 4 осіб та заправляти Porsche Cayenne – питання риторичне.

джерело

 

Загрузка...

Post Comment