Блоги Події Росія Україна

Чи просив Філарет помилування у Московського Патріарха Кирила? Київський Патріархат надав офіційну відповідь

Російські ЗМІ тиражують фейкові повідомлення про те, що Патріарх УПЦ КП Філарет звернувся до московського патріарха КИРИЛА з проханням зняти анафему

Глава Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ-КП) Філарет (Денисенко) ніколи не звертався до Російської православної церкви з проханням про помилування, заявив прес-секретар УПЦ-КП архієпископ Євстратій (Зоря).

«Патріарх Філарет не звертався до патріарха Кирила та до єпископату Російської православної церкви з проханням помилувати його та повернути до Церкви (…) Поширюється провокаційна інформація, яка не відповідає дійсності. Патріарх Філарет ніколи не направляв і не направлятиме на адресу Російської православної церкви, патріарха Кирила або когось іншого прохання про помилування. Ніколи патріарх Філарет ніяких листів, заяв або звернень подібного змісту не направляв, не направляє і направляти не буде», – сказав архієпископ Євстратій (Зоря) в четвер увечері.

Він пояснив, що глава УПЦ-КП не вважає себе винним у порушенні канонів за тими звинуваченнями, за якими його в 1997 році РПЦ піддала анафемі.

«Тобто він цю анафему, так само як і попередню в 1992 році заборону в служінні та виверження зі священного сану, не визнає дійсними. Тому як той, хто не визнає ніякої провини в тих порушеннях, які були йому приписані Російською православною церквою, – він, відповідно, і не може просити ні в кого вибачення або каятися, або просити його помилувати і, тим паче, просити приєднати його до Російської церкви», – підсумував прес-секретар УПЦ-КП.

Пізніше на своїй сторінці у Facebook архієпископ Євстратій (Зоря) написав:

«Коротко зазначу: єдиний діалог, який патріарх і УПЦ-КП хочуть і готові вести з РПЦ, – діалог про визнання Москвою автокефалії Української церкви».

джерело

Загрузка...

2 Comments

  1. Эта идея придется как раз кстати


    Я извиняюсь, но, по-моему, Вы не правы. Я уверен. Давайте обсудим это. Пишите мне в PM, пообщаемся. fifa 15 составы скачать, скачать fifa 15 через и сайт фифа на русском скачать fifa master 15

    Reply
  2. давно хотел посматреть


    мне сильно понравилось fifa 15 moddingway 16 17 скачать торрент, скачать fifa 15 для слабых пк или fifa 15 cracks 3dm fifa 15 русские комментаторы скачать торрент

    Reply

Post Comment