Блоги Музика Соц мережі Україна

Лариса Ніцой: Четвертий рік війни. Нагородили тих, хто їздить в рашку. Браво. Музика внє палітіки. Мені шкода Україну…

Музика внє палітікі. Зараз на каналі тб М1 відбувається феєричне шоу – пряма трансляція з палацу спорту, де нагороджуються кращі співаки року. Гарне шоу, якісна картинка, креатив і спецефекти. Серед номінантів Макс Барських, Врємя і стєкло, Алєксєєв, Мозгі – зрадники, які виступають в московії.

Вони не просто заробітчани, ні. Ці “артисти” не просто хочуть бабла, слави, аплодисментів. Вони не просто зневажають думку українців, бо всі дослідження і опитування показують: українці проти їх поїздок в московію. Вони підставляють весь український народ. Вони зводять нанівець намагання нашої країни довести всьому світові – ми окрема країна. У нас своя історія. Свій шлях. На нас напали. Світ обіцяв нас захистити, коли ми знищували свою ядерну зброю – і світ захищає нас погано. Бо отакі артистики своїми концертиками показують на весь світ, що українці як були разом з рашкою, так і лишилися. Єдіная страна, адіннарот. Що в нас у країні просто сварка, мілиє бранятся – толька тєшатся, а не війна світів, а не боротьба за волю ціною в життя. Гівнюки.

Але біда в іншому. Держава популяризує зраду. Влада прославляє зрадників. Уже самим номінуванням гівнюків на звання чи премію, показує: зраджуйте українці – і буде вам замість зневаги сяйво софітів, і будете прославлені…

Під палацом спорту сьогодні була акція активістів, які виступали проти артистів – запроданців. В новинах показали відкриття церемонії і не показали акцію протесту. Журналісти теж причетні до популяризації зради. Як і влада.

М1 – це приватний канал, але влада нічого не зробила, щоб не популяризувати цю ганьбу. Бо така сама.

Більшість співаків виконують пісні московською мовою. Чому? Бо всі готуються стартонути при першому ж поруху московського мізинчика в сусідню країну-агресорку, аби тільки позвали, і продукт уже готовий з оглядочкою на московські гастролі, єдине, чому не поїхали – ще не покликали…

Ну і апогей церемонії. Нагорода українським співакам від Русскава радіо – золотий грамофон. На сцені великим золотими літерами так і написано “Разом з Рускім радіо”.

Ну і нагорода від України. Співаком року визнаний Макс Барських. Відзнаку отримали “Мозґі”. “Врємя і стєкло” номіновані на гурт року. Молодь танцює, радіє, хочуть бути як ці зірки.

Ведучі так і сказали: “Вся країна вам аподує, стоячи”. Молодь танцює, радіє, хочуть бути як ці зірки.

Четвертий рік війни. Нагородили тих, хто їздить в рашку. Браво. Музика внє палітіки. Мені шкода Україну…

Лариса Ніцой

джерело

Загрузка...

Post Comment