АТО Події Соц мережі Україна

Як гидко! Є ж якась планка, нижче якої не можна падати? Мережу обурили слова прес-секретаря генпрокурора Луценка про загиблих в АТО.

Вчорашній пост прес-секретаря генпрокурора Лариси Сарган викликав бурю обговорень у фейсбуку. Ось, власне, і сам пост:

На фронті – четверо загиблих українських воїнів, які своїми тілами захищають українську землю.

Генпрокурор на нараді по обміну військовополоненими, які утримуються вже багато місяців в застінках ордло. І тут тримаємо кулачки за наших хлопців.

А здорові, у розквіті сил “грантоактивісти” з картатою ковдрою прямують до будинку, де проживає Юрій Луценко, аби встановити флагшток з тою самою ковдрою. Ідуть брати “висоту”…

В коментарях до посту було чимало обурених маніпуляцією загиблими в АТО:

Sergiy Grishyn А без манипуляций про фронт никак нельзя?
Andriy Gerus Використовувати загиблих воїнів, щоб виправдовувати свого шефа-генпрокурора? Є ж якась планка, нижче якої не можна падати?
ПодобаєтьсяПоказати більше реакцій

Роман Верхоляк Лариса Сарган геть не личить такій жінці так гидко словоблудити… Адже є Бог і все таємне рано чи пізно стане відомим…
Ілля Кротенко Фу як гидко маніпулювати фронтом. На акції було вдосталь ветеранів АТО і ви своїм дописом проявили повну неповагу до них.

 

Журналіст Olga Khudetska у своїму фейсбуку написала відповідь пані Сарган:

Хочеться, щоб тепер на кожному брифінгу і прес-конференціі, де буде присутня пані Лариса, від журналістів звучало питання про те, коли вона подасть у відставку і чи не соромно ій загиблими прикривати політичну балаканину свого шефа.

Не наша вина, що вони не бачать берегів. Але наша вина, якщо ми їм на береги не вкажемо.

джерело

Загрузка...

Post Comment